Naujienos

2017-02-27 11:02:08

Pykčio reguliavimo mokymai merginoms

 

Nors kartą gyvenime visiems yra tekę pajausti pyktį ir ... jo nesukontroliuoti, t.y. supykus pasielgti netinkamai, dėl ko vėliau išgyvename kaltės, gėdos jausmus, liūdesį, nusivylimą savimi. Kartais supykę žmonės padaro baisių dalykų: sužaloja kitus ar save, sugadina daiktus, prikalba aplinkiniams bjaurių dalykų... Galima teigti, kad pyktis - brangiai kainuojanti emocija.

Aplinkiniai „piktus jaunuolius“ dažniausiai tik „auklėja“ - baudžia, gąsdina, pasakoja ilgiausius moralus, įtikinėja, bet nemoko, kaip reikia tinkamai tvarkytis su šia labai stipria emocija - kur padėti tą energijos antplūdį, ką daryti su įaudrintu kūnu ir piktomis mintimis.

Norėdami užpildyti šią spragą parengėme „Pykčio reguliavimo“ mokymų ciklą jaunuoliams. Pirmąsias šiuos mokymus išbandyti kviečiame 14-16 metų merginas.

Užsiėmimų trukmė: 10 užsiėmimų po 1 val. (užsiėmimus planuojama vesti trečiadieniais po pietų). Užsiėmimai prasidės nuo kovo vidurio.

Užsiėmimų vieta: Raseinių pedagoginė psichologinė tarnyba (Raseiniai, V. Grybo g. 33).

Užsiėmimus ves Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė psichoterapeutė Vaida Jakaitienė.

Užsiėmimai finansuojami iš savivaldybės biudžeto lėšų (dalyviams nemokami).

Susidomėjusias merginas kviečiame registruotis telefonu 8 428 51571 iki kovo 6 d.

Tai ne tik įdomi nauja patirtis, bet ir puikus būdas geriau pažinti save, savo jausmus ir pabandyti „prisijaukinti“ savo pyktį , kad ne jis mus valdytų, o mes jį.

Dalyvių skaičius ribotas.