Naujienos

2014-03-21 08:03:25

Praktiniai užsiėmimai pirmokams „Rišu batukus, lavinu pirštukus“ (REGISTRACIJA BAIGTA)

Kodėl vieni mažyliai kalba labai gerai, o kiti – daug prasčiau? Kodėl vienų sąsiuviniuose puikuojasi gražios raidelės, o kiti rašo neįskaitomai? Dauguma pediatrų ir mokslininkų mano, kad visa paslaptis glūdi smulkiojoje rankų motorikoje. Nuo to, kiek ji išlavinta, priklauso daugybė dalykų, įskaitant ir šiuos.

Vaikų gabumai ir galimybės yra „pirštų galiukuose“. Nuo jų tarytum teka maži upeliukai, maitinantys vaiko protą. Kitais žodžiais tariant, kuo meistriškesnės vaiko rankutės, tuo jis protingesnis. Priežastis čia tame, kad mūsų kalbos ir judėjimo centrai smegenyse yra vienas šalia kito, todėl kuo labiau bus lavinama smulkioji vaiko rankų motorika, tuo greičiau vystysis ir jis pats, ir jo kalba.

Tiems pirmokėliams, kurių raštas panašus į raidžių „voratinklį“ ir „netelpa“ sąsiuvinio eilutėje, tiems, kurie nemoka tinkamai laikyti pieštuko, rašiklio ar vis dar savarankiškai neužsiriša batukų, siūlome praktinius užsiėmimus, skirtus lavinti vaiko smulkiąją motoriką (rankos judesius), regos ir rankos judesių  koordinaciją, gebėjimą susikaupti, išmokyti atpalaiduoti rankos raumenis. 

Užsiėmimų laikas2014 m. balandžio 17 d. - gegužės 29 d. kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val. iki 16.00 val. (iš viso 6 užsiėmimai). 

Užsiėmimų vieta: Raseinių pedagoginė psichologinė tarnyba, V.Grybo g. 33, Raseiniai.

Užsiėmimus veda: Erika Karpienė, Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos vyr. specialioji pedagogė.

Užsiėmimų dalyviai: pirmos klasės mokiniai.

Užsiėmimai NEMOKAMI.

Registracija į užsiėmimus vykdoma telefonu (8 428) 51571arba elektroniniu paštu adresu ppt@raseiniai.lt iki 2014 m. balandžio 15 d. 17.00 val.