Naujienos

2016-03-03 09:03:10

2016-01-27 dalijimasis patirtimi su kolegomis iš Jurbarko

2016 m. sausio 27 d. Raseinių PPT direktorė Reda Kunickienė ir Raseinių Šaltinio progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickiene susitikime su Jurbarko rajono ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojais ugdymui dalijosi patirtimi apie gabių vaikų atpažinimo ir ugdymo sistemos kūrimą Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Susitikimas vyko svetingoje ir jaukioje Raseinių Šaltinio progimnazijos aplinkoje.

Raseinių Šaltinio progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė svečiams pristatė gabių mokinių atpažinimo ir ugdymo sistemos kūrimo motyvus, tikslą. Raseinių PPT direktorė Reda Kunickienė supažindino su atliktais "parengiamaisiais" darbais, pasirinktais gabių vaikų atrankos kriterijais, naudotais instrumentais, atrankos etapais. V.Zubrickienė pristatė mokykloje vykdomas gabiems vaikams skirtas veiklas, pirmuosius stebimus rezultatus, apžvelgė tolimesnes veiklos perspektyvas. 

Kolegos iš Jurbarko aktyviai kėlė klausimus, dalijosi savo patirtimi. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Genovaitė Pocevičienė pabrėžė, kad susitikimas buvo produktyvus ir labai naudingas.