Naujienos

2015-09-23 09:09:02

2015-09-30 d. kviečiame švietimo pagalbos specialistus susipažinti su metodika "Points of You"

Š.m. rugsėjo 30 d.  9.00 val. Raseinių Šaltinio progimnazijos aktų salėje vyks metodikos „Points of You“ pristatymas. Metodika savo darbe gali naudotis psichologai, socialiniai pedagogai, klasių vadovai dirbdami su įvairaus amžiaus vaikais bei spręsdami įvairaus pobūdžio klausimus/problemas.

Pristatymo metu bus sudaryta galimybė praktiškai išbandyti “Points of You” Sąmoningumo žaidimą, tarpusavyje su kitais dalyviais aptariant klausimus, susijusius su asmeniniu požiūriu. Nesudėtingo, žaismingo proceso metu ne tik pasidalinsime savo mintimis, patirtimi, bet ir gausime papildomų svarbių įžvalgų iš kolegų bei į žaidimo sudėtį įeinančių gyvenimiškų istorijų. Ši praktinė dalis leidžia geriau tarpusavyje susipažinti, užmegzti kokybiškos komunikacijos ryšį su kitais dalyviais. 

Praktinio užsiėmimo pabaigoje bus trumpai pristatoma, kur ir kaip “Points of You” priemonės naudojamos Lietuvoje ir už jos ribų: kuriant vidinį organizacijos klimatą, stiprinant komandos narių partnerystę, strateguojant trumpalaikius bei ilgalaikius tikslus, atrenkant naujus darbuotojus, vedant refleksinius pokalbius, individualias ar grupines sesijas, konsultacijas, gryninantis organizacijos misiją, viziją, vertybes, teikiant psichologinę, socialinę pedagoginę pagalbą ir t.t…

Kviečiame socialinius pedagogus ir psichologus pasinaudoti puikia galimybe bei sudalyvauti nemokamame švietimo renginyje.

 Registracija vykdoma el. paštu audrone@raseiniusvietimocentras.lt iki 2015 m. rugsėjo 29 d.