Naujienos

2015-08-31 06:08:58

2015-08-27 Pažintis su koučingo priemone - žaidimu "Points of You"

2015 m. rugpjūčio 27 d. Raseinių pedagoginėje psichologinėje tarnyboje UAB "Pokyčių guru" koučingo specialistai Monika Valentaitė ir Robertas Lapkauskas pristatė koučingo įrankį - žaidimą "Points of You". Pristatyme dalyvavo Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai, Ariogalos lopšelio-darželio ir Vidukės darželio darbuotojai.

Koučingo žaidimas "Points of You" - neseniai į Lietuvą atkeliavusi inovatyvi projekcinė metodika, efektyviai padedanti lavinanti individo emocinį intelektą, gebėjimą pažinti save ir kitus, puoselėjanti toleranciją kitoniškumui, skatinanti aktyvią refleksiją, bendravimo įgūdžius, padedanti aiškiau pamatyti dabartį, tiksliau įvertinti egzistuojančias problemines (asmenines ir/ar profesines) situacijas bei rasti efektyvius sprendimus, skatinanti kūrybiškumą, lavinanti vaizduotę, mąstymą.

"Points of You" metodika gali būti naudojama ir organizacijos ar komandos telkimui, klimato gerinimui, personalo motyvacijos stiprinimui, strateginių tikslų kėlimui, vizijos formulavimui, sudėtingų probleminių situacijų analizei bei spendimui ir t.t. Įdomiausia tai, kad visi šie sudėtingi organizaciniai procesai "Points of You" pagalba gali būti valdomi gana lengvai, žaismingai ir įkvepiančiai.

Koučingo žaidimas "Points of You" lanksčiai ir plačiai gali būti naudojamas dirbant su įvairaus amžiaus vaikais klasės valandėlių, neformaliojo ugdymo užsiėmimų ar individualaus dialogo metu.

Pagaliau, tai priemonė, kuri į įprastas rutinines, šiek tiek įkyrėjusias veiklas (darbus, situacijas, asmenis ir t.t.) leidžia pažvelgti naujai, įgalina atrasti tai, kas it smėlis nepastebimai prabyrėdavo pro pirštus, ir tokiu būdu motyvuoja keistis. 

 

Akimirkos iš mokymų:

Fantastiška, įkvepianti ir motyvuojanti naujo darbo sezono pradžia su Monika Valentaite (pirmoje eilėje pirma iš kairės) iš "Pokyčių guru"!