Naujienos

2015-05-04 11:05:05

2015-05-04 emocinio intelekto mokymai Viduklės darželyje

 

Gegužės - birželio mėnesiais Raseinių r. Viduklės darželyje vyks emocinio intelekto mokymų II-asis modulis "Asmeninės lyderystės įgūdžių lavinimas, motyvacija ir strateginis planavimas organizacijoje". Mokymus ves Raseinių PPT psichologė, direktorė Reda Kunickienė.

Emocinio intelekto ugdymo mokymai padės atstatyti pažeistą pedagogo savivertę ir savigarbą, leis plėtoti auklėtojų ir vaikų socialinius bei emocinius įgūdžius, stiprins emocinę sveikatą, vaikų teigiamą elgesį ir teiks gerovę visiems, kurie mokosi ir dirba ugdymo įstaigoje.

Kol kas tai vienintelė prevencinė programa Lietuvoje, orientuota ne tik į mokinį, bet, visų pirma, į mokytoją, į jo kompetencijų ugdymą bei psichologinės sveikatos gerinimą. 

Pagrindiniai šių mokymų uždaviniai:

  1. Skatinti bei mokyti pažinti save ir kitus asmenis.
  2. Formuoti teigiamą bei pagarbų požiūrį į save ir kitus.
  3. Padėti dalyviams išmokti valdyti neigiamas emocijas, konfliktus.
  4. Pristatyti efektyvios komandos formavimo ir veikimo principus.
  5. Išanalizuoti įtakingiausius motyvacinius veiksnius.
  6. Pristatyti strateginį problemų sprendimo modelį ir išmokyti juo naudotis.

 

Emocinio intelekto mokymų programa į Lietuvą atkeliavo tarptautinės kompanijos „BCS International Limited“ (daugiau nei 10 metų vystanti įvairias socialines programas, emocinio intelekto teorijos pradininkai, pirmieji suvedę EI ir asmens ugdymą, užpatentavę Limbic (emocinio) mokymosi sistemą, už kurią 2010 metais gavo Didžiosios Britanijos Vyriausybės apdovanojimą), visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“  ir Vilniaus privačios gimnazijos iniciatyva.